English site

The Legal 500 - The Clients Guide to Law Firms Vestius Advocaten

Mensen

De advocaten van Vestius staan garant voor het leveren van uitstekende kwaliteit. Dit geldt voor zowel de inhoud van het juridische advies als voor de serviceverlening.

Alle partners zijn afkomstig van Nederlandse en internationale topkantoren, waar zij zijn opgeleid en een schat aan ervaring hebben opgedaan. Zij kozen uiteindelijk voor een kleiner, eigen kantoor om het ondernemerschap uit te kunnen oefenen en hierdoor de cliënt scherpere tarieven, een grotere betrokkenheid en meer specialisatie te kunnen bieden.

De ondernemingsrecht- en arbeidsrechtadvocaten van Vestius werken regelmatig als één team samen aan zaken voor hun cliënten. Hieronder vindt u hun individuele profielen en contactgegevens.

Bas Derhaag
+31 20 5210 702
+31 6 533 641 32
b.derhaag@vestius.com
Michiel van Haelst
+31 20 5210 693
+31 6 553 944 87
m.van.haelst@vestius.com
Helger Kamerman
+31 20 5210 692
+31 6 510 801 97
h.kamerman@vestius.com
Daan van Noord
+31 20 5210 704
+31 6 388 222 12
d.van.noord@vestius.com
Sander Pieroelie
+31 20 5210 706
+31 6 222 878 65
s.pieroelie@vestius.com
Jan Trap
+31 20 5210 713
+31 6 539 463 38
j.trap@vestius.com
Bart de Vroe
+31 20 5210 697
+31 6 203 662 43
b.de.vroe@vestius.com